Депутати ЛМР не підтримали петицію щодо заборони релігійних процесій у місті

Проте депутати дали протокольне доручення для напрацювання механізмів проведення таких масових заходів

Депутати ЛМР не підтримали петицію щодо заборони релігійних процесій у місті
фото умовне
Масові хресні ходи у Львові збирають десятки тисяч вірян, для їх безпечного проведення перекривають рух транспорту на багатьох вулицях

У четвер, 11 липня, депутати Львівської міської ради розглянули і відхилили електронну петицію щодо заборони проведення молитовних/релігійних процесій, які потребують перекриття вулиць чи обмеження в русі громадського та приватного транспорту в межах міста. Проте депутати вирішили, що необхідно детальніше розглянути питання проведення таких масових заходів.

«Прийнято рішення дати протокольне доручення напрацювати механізми щодо врегулювання проведення масових заходів, які передбачають перекриття вулиць в місті», — повідомили у прес-службі ЛМР.

Як зауважив Юрій Лукашевський, начальник управління «Секретаріат ради», до цієї петиції також було зауваження юридичного департаменту ЛМР про те, що вона суперечить Конституції України та правам громадян.

Нагадаємо, 13 червня 2019 року на сайті Єдиної системи місцевих петицій було зареєстровано електронну петицію під назвою «Заборонити проведення молитовних/релігійних ход, які потребують перекриття вулиць чи обмеження в русі громадського та приватного транспорту в межах території міста Львова». Автором петиції є Літневський Сергій Юрійович. За півтори доби ця петиція набрала понад 500 підписів, які необхідні для її розгляду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук