<

Львівські готельєри до Alfa Jazz Fest у 2-4 рази підняли ціни на номери

ЕкономікаДар'я Буряченко, 11 червня 20155590

26 червня у Львові розпочнеться V ювілейний Alfa Jazz Fest – один із головних культурних заходів країни. Західна столиця повинна прийняти у дні фестивалю понад 30 000 гостей з України та різних країн світу. Це величезна кількість туристів, і рівень організації перетворює захід в один із двигунів міста, запевняє мера Львова Андрія Садового. При цьому вартість участі у «двигуні» львівської економіки з кожним роком збільшується.

Безпрецедентним підняттям вартості проживання зустрічають гостей міста львівські готелі. Самі готельєри характеризують ціни як канібалістичні. Опитані Forbes.ua бізнесмени і турагентства кажуть, що готелі підняли розцінки в 2-4 рази.

Самі готельєри пояснюють свою цінову політику законом попиту і пропозиції: мовляв, навіть за таких цін гості будуть викуповувати номери. Результатом може стати поява у Львові нових готелів і введення владою нового збору на користь міста для готельєрів, які піднімають ціни.

«Мені не подобається підняття цін, але таке життя! – пояснює мер Львова Андрій Садовий. – У європейських столицях ціни також піднімаються в 3-4 рази на великі події. Львівські готелі теж піднімають ціни, але не так значно, як в інших країнах. Підвищення ціни залежить від якості послуг, рівня готелю. Усіх охочих в люксових готелях розмістити ми не зможемо, тому що в місто приїжджає 20-30 тисяч шанувальників джазу зі всіх країн світу». За його словами, очевидно, що Львову потрібні нові готелі.

У розмові з Forbes туристичні агенції відзначають, що ціни підняті в таких готелях, як «Дністер», «Нобелес», «Атлас де Люкс», «Леополіс» та інші. Хоча є і винятки. Турагентства розповідають, що готелю «Жорж», «Рейкарц», «Швейцарський» і «Рамада» цін не піднімали. Але в цілому по місту готелі значно подорожчали.

Синхронне підвищення цін на проживання може бути трактоване як антиконкурентна змова, питання до якої можуть виникнути у Антимонопольного комітету України. Ще одним варіантом може бути введення додаткового збору для тих готелів, які вирішили підвищити вартість проживання. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук