Львівські ізолятори постачають у понад 40 країн світу

Економіка31 січня 20110

«Львівська ізоляторна компанія» готується розширити виробництво і вийти на нові ринки збуту своєї продукції. Зараз скляні ізолятори для ліній електропередач, виготовлені у Львові, постачають у понад 40 країн світу. Про це повідомив фінансовий директор підприємства Юрій Хомяк.

"Станом на сьогодні географія наших продаж охоплює країни Європи та середньої Азії. При цьому зараз ми ставимо собі завдання вийти на ринки країн Південної Америки і Африки" - розповів Юрій Хомяк.

За його словами, це стане можливим у другому кварталі 2011-го року, після завершення модернізації технологічних ліній, у яку вкладуть близько 5 мільйонів євро. Як запевнив фінансовий директор "Львівської ізоляторної компанії", технічне оновлення виробництва дозволить збільшити кількість, якість та асортимент продукції, а, крім цього, на 30% зменшити енергозатрати, а реконструкція дасть можливість підприємству успішно конкурувати на світовому ринку та завойовувати нових клієнтів завдяки нижчим цінам. Головне ж завдання - стати найпотужнішим світовим виробником своєї галузі.

Нагадаємо, що сесія Львівської міської ради від 27 січня надала "Львівській ізоляторній компанії" в оренду близько 13 га землі під свої виробничі приміщення терміном на 10 років. після завершення технічної модернізації яке планується у другому кварталі цього року, на підприємстві з’явиться понад 100 нових робочих місць. В нове обладнання "Львівська ізоляторна компанія" планує інвестувати близько 5 мільйонів євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук