Львівські лікарі повернули до життя чоловіка, в якого зупинялося серце

Його рятували медики трьох медичних закладів Львова

Це був той момент, коли життя чоловіка вирішували секунди

11 березня 28-річний чоловік, який працює м’ясником у Львові, під час розробки туші ненароком ножем пошкодив стегнові артерії на лівій нозі, що спровокувало інтенсивну кровотечу. Коли його доставили у 8-му міську клінічну лікарню, він втратив вже 2,5 л крові і, за словами медиків, у нього вже почало зупинятися серце. Але лікарям вдалося врятувати чоловіка. Про це лікарі повідомили на сайті лікарні.

Це був той випадок, коли життя пацієнта вирішували секунди. Колеги чоловіка, коли побачили, що він стікає кров’ю, почали надавати допомогу, викликали «швидку». До порятунку чоловіка підключилися і патрульні, тож лікарі бригади №34 підстанції №3 швидко доставили травмованого до 8-ї міської клінічної лікарні. А там його відразу взяли в операційну.

«Життя пацієнта вирішували секунди, адже незважаючи на застосовані методи першої допомоги, пацієнт втратив більше 2,5 літрів крові і на момент доставки в операційну у нього вже розпочиналися ознаки зупинки серцевої діяльності», – йдеться на сайті лікарні.

Та лікарі-анестезіологи реанімаційного відділення О. Яєчник, О. Дмитренко, А. Мельничук, анестезистка М.Квич, а також хірурги О. Голуб та І. Радковський зробили неймовірне – вони відразу розпочали реанімаційні заходи, зупинили кровотечу і відновили серцеву діяльність.

Пацієнт потрапив у лікарню у критичному стані. Але зараз його життю нічого не загрожує

На допомогу викликали судинного хірурга з Львівської обласної клінічної лікарні Бориса Дячишина, який швидко прибув до лікарні.️

Спільними зусиллями лікарям вдалося відновити прохідність судин, компенсувати крововтрату і врятувати пацієнтові і кінцівку, і життя.

У п'ятницю, 13 березня, пацієнта з реанімації перевели у хірургічне відділення. Його стан задовільний, він навіть пробує вставати на ушкоджену ногу.

Пацієнта вдалося врятувати, як кажуть медики, завдяки злагодженій роботі лікарів різних медичних закладів. Дуже професійно діяла 34-та бригада «швидкої», медики якої всю дорогу до лікарні зупиняли кровотечу, а водій після передачі пацієнта лікарям 8-ї лікарні оперативно привіз препарати крові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук