Львівські музиканти допомагали школярам безпечно переходити дорогу

Оксана Муха та солісти «Піккардійської терції» стали «жовтими добродіями»

Головні новини Львова 09.02Ірина Панчишин, 9 лютого 2018, 18:28 543 1
дивіться також

Замість сценічних костюмів – яскраві плащі. У Львові Ярослав Нудик та Роман Турянин із «Піккардійської терції» та співачка Оксана Муха на півтори години одягнули жовті плащі, щоби стати «жовтими добродіями».

Трафік на відтинку дороги на вул. Княгині Ольги насичений. Тільки за хвилину у час пік, за приблизним підрахунком, тут проїжджає 22-і машини. А поруч – дитячий садок і школа. Тож «жовті добродії» доречні як ніколи.

«Ця вулиця є з інтенсивним рухом і не всі водії завжди зупиняються, коли стоїш із дитиною. Інколи з візочками батьки стоять. Інколи буває таке, що один водій з крайньої правої зупиняється, чи з лівої, а інший водій не пропускає», – розповіла Ліля Марків, яка водить цією дорогою сина у садок.

Жовті плащі цього разу одягли Ярослав Нудик та Роман Турянин із формації «Піккардійська терція». Приєдналась до них і співачка Оксана Муха. За зимовим одягом артистів навіть не впізнати.

«На мою думку, це досить добре, що є такі люди, які допомагають. Не дуже звертаєш увагу на те, хто ці добродії, але вдячний цим людям», – розповів студент Андрій Кулик.

Для співаків це перший досвід. Попри холод, не пошкодували, що сюди прийшли.

«Я – батько п’яти дітей. Для мене дуже важливо відчувати, що мої діти безпечно ідуть до школи, безпечно повертаються зі школи, що їм хтось допомагає і це приємніше трошки, якщо такі переходи, де допомагають «жовті добродії, будуть», – розповів співак «Піккардійської терції» Роман Турянин.

«Сьогодні мені кілька десятків разів подякували і мені з самого ранку день вдався», – поділився інший співак формації Ярослав Нудик.

Вітання у русі передавали й водії автомобілів. А от шофери автобусів не зовсім зрозуміли, для чого тут люди в жовтому.

«Вони махають, жестикулюють. Якісь такі незрозумілі речі. Мовляв, чого стоїте, фігнею займаєтесь», – додав Нудик.

Акція «жовтий добродій» у Львові триває вже третій рік. Артистів залучили, аби привернути увагу. Бо потребують таких регулювальників на інші небезпечні перехрестя.

«У нас є 30 місць, де працюють «жовті добродії» і ще орієнтовно 15, де ми хочемо запровадити. Це різні ділянки і на вул. Володимира Великого, і на Сихові є декілька місць, і на Левандівці», – розповів координатор акції «Жовтий добродій» Микола Крупей.

Особливих вимог до учасників у координаторів немає. Добродіями може стати будь-хто і навіть отримати за це невелику грошову винагороду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук