Майже 90% українців схвалюють автоматичний контроль швидкості на дорогах і вищі штрафи

Майже 90% українців схвалюють автоматичний контроль швидкості на дорогах і вищі штрафи
фото DT.ua
88% українців схвалюють суворе покарання за перевищення швидкості

Запровадження автоматичного контролю швидкості та більш суворе покарання за її перевищення підтримують 88% українців. Про це свідчать дані опитування проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI).

За результатами дослідження, 61% українців вважає, що проблема безпеки на дорогах є дуже серйозною. 59% українців повністю підтримують, а 27% скоріше підтримують підвищення штрафів за порушення, що призводять до травм та смертей.

Також 59% українців повністю підтримують і 29% скоріше підтримують запровадження автоматичного контролю швидкості та більш суворе покарання за перевищення швидкості.

Всього було опитано 2400 респондентів віком від 18 років, які мають права голосувати. Польовий етап дослідження відбувався з 15 листопада по 14 грудня 2017 року. Похибка опитування не перевищувала 1,7%. Дослідження фінансувалось Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Менеджер з реформ дорожнього сектору Міністерства Інфраструктури України Віктор Загреба заявив, що питання щодо безпеки руху на дорогах вдалось включити у дослідження завдяки міністру Володимиру Омеляну.

Нагадаємо, що 25 листопада 2017 року уряд опублікував постанову, якою, починаючи з 1 січня 2018 року, максимальна швидкість руху автомобілів у містах становитиме до 50 км/год замість 60 км/год.

Також повідомлялося, що в Україні з 2018 року перше водійське посвідчення буде видаватися терміном на два роки із забороною перевищувати швидкість 70 км/год.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук