Львівські музиканти концертом відсвяткують Всесвітній день джазу

КультураМарічка Крижанівська, 26 квітня 2018, 19:02 280 0

У понеділок, 30 квітня, у філармонії джазуватимуть кращі львівські музиканти: Ігор Закус, Ігор Гнидин, Анастасія Літвінюк разом із студентами кафедри джазу Львівської музичної академії.

До концерту готується Lviv Jazz Orchestra у складі студентів Львівської музичної академії. Із ними на сцену вийдуть такі знані музиканти, як Ігор Закус, Ігор Гнидин, Анастасія Літвінюк, Віктор Павелко. Кожен із них є викладачем на кафедрі джазу та популярної музики.

«Ми будемо грати з викладачами окремо твори, також ми будемо акомпанувати нашій викладачці з вокалу. А ще крім оркестру мій ансамбль буде грати, мої студенти і багато іншого», – анонсує джазмен, викладач кафедри джазу Ігор Гнидин.

Зазвучать відомі композиції і буде багато імпровізації та авторських проектів студентів та викладачів.

Концерт «Jazz Day 2018» – 30 квітня у Львівській філармонії. Квитки від 50 до 250 гривень.

«Ми, як організатори, подбали, щоб кожен міг собі дозволити купити квиток на цей концерт, оскільки будуть грати на дуже лояльних умовах такі відомі джазмени, як Ігор Гнидин, як Віктор Павелко. Тому це дасть можливість познайомити з високоякісним джазом кожного, хто захоче прийти», – розповів директор Lviv Jazz Orchestra Петро Луцишин.

Концерт стане своєрідним звітом-презентацією здобутків кафедри джазу і популярної музики, яка уже третій рік діє у Львівській музичній академії.

«Завдання кафедри джазу нашої академії – розвиток джазового виконавства на етнічній основі, тобто ми намагаємося подати український фольклор у сучасних нових обробках, в іншій інтерпретації», – розповів проректор Львівської музичної академії Остап Майчик.

День джазу кафедра обіцяє святкувати щороку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук