Львівські студенти виготовляють квіти, а виручені кошти передають для порятунку дітей

Головні новини Львова 04.12Софія Трощук, 4 грудня 2017, 17:51 702 0

Щовечера в аудиторії економічного факультету ЛНУ збирається чимало студентів. Вони виготовляють паперові квіти, а виручені кошти передають для порятунку хворих дітей. Співзасновниця проекту Катя роздає всім клей, кілька аркушів кольорового паперу й палички для суші ‒ ось і все, що потрібно для створення квітки.

Сестри Дмитрук ‒ Софія та Катя ‒ двійнята. Доки одна хворіє, друга часу не гає. Створює квіти із новоспеченою командою волонтерів, аби згодом продати їх.

«Це, в принципі, не цікаво, поки нас не стосується. Я думаю, що навіть отакі дрібнички ‒ робити своїми руками троянди, допомагати навіть отакими дрібничками ‒ це теж дуже хороша можливість для студентів познайомитися, поспілкуватися», ‒ розповідає Ярина Бавдик, студентка економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка.

До проекту долучилися навіть викладачі.

«Є викладачі, які роблять троянди вдома, тому що перед тим Софійка провела такий інструктаж для наших колег, яким чином ми можемо долучитися до створення квітів», ‒ розповідає Ірена Барилюк, заступниця декана з виховної роботи.

«Мінімальна сума - це 50 гривень за квітку. Ми їх передаємо в благодійний фонд «Порятунок дитини з лейкемією». Коли ми були малі, нам було десь 9 років, у нас мама захворіла на рак. Саме тоді ми хотіли якось їй допомогти. І ми з сестрою чомусь завжди вірили, що квіти можуть вилікувати будь-яку недугу», ‒ розповідає співзасновниця проекту Катя.

Дитяча віра в те, що квіти можуть вилікувати будь-яку хворобу, переросла в студентський проект. Дистанційно до дівчат приєднався й Валерій Шкуропат. Він у групі своєрідний дизайнер і свого часу теж здолав рак. Разом вони здобули відзнаки журі на конкурсі стартапів, отримали фінансування. Перемогу й успішний старт дівчата присвятили мамі.

«Нам було 9 років, коли мама померла. І якраз тоді це був такий дуже важкий період для нас, і, звичайно, воно дуже відклалося в пам'яті. Тому, напевне, така сильна в нас мотивація робити щось, щоб допомагати людям боротися», ‒ додає Катя.

Усі виручені кошти дівчата передають до фонду «Порятунок дитини з лейкемією». Уже зібрали майже 4 тисячі гривень.

Мріють дівчата про більшу суму ‒ 50 тисяч щонайменше. Придбати букет паперових троянд можна на сторінці проекту у фейсбуці – «Троянди лікують рак».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук