Львівський аеропорт відмовився від угоди з підозрілою фірмою
Економіка

Львівський аеропорт відмовився від угоди з підозрілою фірмою

О.Г., 17 вересня 2014 1187 0

ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» та ТОВ «Транстар Україна» не підписуватимуть генеральну угоду «Про виконання послуг з наземного обслуговування та адміністрування».

Про це ZAXID.NET повідомив директор товариства Ігор Воробей.

Причиною відмови від підписання він назвав «шум у пресі».

Як відомо, сайт iPress опублікував матеріал про наміри аеропорту підписати дану  угоду з терміном дії до 23 липня 2024 року. З документу випливає, що компанія мала б отримати дозвіл на адміністрування пасажирів у залах підвищеного комфорту та рейсів ділової авіації. Журналісти повідомляли, що ці послуги аеропорт нині надає самостійно, а персонал летовища побоюється звільнень після підписання угоди.

Як з’ясували журналісти видання, статутний капітал «Транстар Україна» становить лише тисячу гривень, за адресою компанії ніхто не відчиняє дверей. Нині вказаний фірмою телефон не обслуговується.

ZAXID.NET отримав листа від Державної авіаційної служби, що ТОВ «Транстар Україна» не отримувало сертифіката на право надання послуг із наземного обслуговування та адміністрування в аеропортах.  

Водночас у відповідь на запит ZAXID.NET  т.в.о. гендиректора аеропорту Олексій Кузнєцов повідомив, що «відповідно до Положення про комерційну таємницю та конфіденційну інформацію ДП «Міжнародний еаропорт «Львів» ім. Д. Галицького», відомості про комерційних партнерів підприємства та про зміст і характер договорів, контрактів, які знаходяться на етапі підписання, становлять конфіденційну інформацію та не підлягають розголошенню».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук