Львівський аеропорт відновив прийом літаків у погану погоду

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького знову може приймати літаки у погану погоду, проте метеомінімуми аеродрому все ще не відповідають показникам, на які розраховане встановлене на злітно-посадковій смузі обладнання.

Після втручання Мінінфраструктури, авіалайнери зможуть сідати у Львові за вертикальної видимості не менше 60 метрів, що відповідає I категорії ICAO - саме такі мінімуми мав аеродром до реконструкції, інформує Центр транспортних стратегій.

Після підготовки до Євро-2012 в аеропорту з'явилася інструментальна система посадки, що дозволяє заходити літакам на посадку за вертикальної видимості не менше 30 метрів, однак 21 грудня 2014 року вона була відключена.

Зараз відповідний NOTAM по львівському аеропорту був скасований без проведення обльотів. Це свідчить про те, що сама проблема мала юридичний, а не технічний параметр.

Побічно це підтверджує керівництво львівського летовища. За словами заступника директора аеропорту Романа Зазуляки, смуга не знаходиться на балансі підприємства і офіційно взагалі не здана в експлуатацію.

Проте раніше аеропорт вважав за краще замовчувати цей факт. У результаті неробоче обладнання не дозволяло сідати літакам у погану погоду, що призвело до скасуванням і тривалої затримкам десятка рейсів в останні дні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук