Львівський «Електронтранс» судитиметься через скасування тендеру на закупівлю автобусів
У справі скасування тендеру на закупівлю 55 львівських автобусів Антимонопольним комітетом місто наштовхнулося на серйозну протидію. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у своєму традиційному відеозверненні 22 квітня.
За його словами, у березні львівський завод «Електронтранс» виграв тендер на виробництво 55-ти нових низькопідлогових автобусів для Львова. Цього тижня Антимонопольний комітет України скасував результати тендеру на підставі скарги представника білоруського заводу МАЗ. Білоруси не витримали умов тендеру, але підключили на свою сторону українські державні структури. Тому львівському виробнику доведеться відстоювати свою правоту у суді, повідомив мер Львова.
«Моя позиція однозначна – звичайно, все має відбуватись відповідно до чинного законодавства. Водночас для нас дуже важливо, аби львівське підприємство розвивалось, створювало нові робочі місця, виготовляло якісну продукцію для львів’ян і для інших міст України та Європи. На сьогодні це прекрасний приклад відновлення економічного та виробничого потенціалу міста», ― зазначив Андрій Садовий.
У програмі дій «Львів-2020», в якій місто чітко визначило завдання на наступні п’ять років, оновлення усього громадського транспорту в місті є одним з найважливіших. Мова йде про сотні одиниць нових автобусів, трамваїв, тролейбусів та електробусів, частина з яких вже закуплена або виготовляється на львівському заводі «Електронтранс», додав міський голова Львова.
Нагадаємо, АТП-1 оголосило конкурс на постачання 55 низькопідлогових автобусів загальною вартістю 200 млн грн, на який подали пропозиції чотири фірми. Переможцем торгів став львівський «Електронтранс». Однак інший учасник торгів – ТОВ «УкрЄвроМАЗ» – оскаржив результати тендеру, тому договір з «Електронтрансом» АТП-1 так і не підписало. 20 квітня Антимонопольний комітет скасував тендер львівського комунального АТП-1 на закупівлю 55 низькопідлогових автобусів.