Львівській ізоляторній компанії надали в оренду близько 13 га землі

Економіка31 січня 20114060

«Львівська ізоляторна компанія» отримає близько 13 га землі під свої виробничі приміщення в оренду терміном на 10 років. Орієнтовна сума орендної плати становитиме понад 800 тисяч гривень на рік.

Такі результати ухвали сесії Львівської міської ради, котра відбулась 27 січня.

"Ми йдемо на зустріч нашому виробникові. Підприємство зареєстровано у місті Львові, має багато працівників, які стабільно і вчасно отримують заробітну платню. Ми вирішили створити максимально сприятливі умови, для того, щоб воно могло розвиватися, залучати до Львова інвестиції і створювати нові робочі місця", – прокоментував ухвалу голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Руслан Кошулинський.

На "Львівській ізоляторній компанії" зараз працює понад 300 осіб. Середня заробітна плата становить 2,5 тисячі гривень. Працівники компанії мають всі передбачені законодавством соціальні гарантії. "Ми здійснюємо всі необхідні відрахування до Державних соціальних фондів і Пенсійного фонду. Це дає можливість для наших працівників мати гарантії з тимчасової втрати працездатності. Ну і, звичайно, при виході на пенсію очікувати на належний її рівень" - розповів фінансовий директор компанії Юрій Хомяк.

Нагадаємо, що після завершення технічної модернізації яке планується у другому кварталі цього року, на підприємстві з’явиться понад 100 нових робочих місць. В нове обладнання "Львівська ізоляторна компанія" планує інвестувати близько 5 мільйонів євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук