Львівський концерн «Електрон» продасть Києву ще сім трамваїв

ЕкономікаІрина Рєвунова, 14 червня 201715080
Один з перших трамваїв, які Київ придбав у «Електронтрансу»

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», виробничі потужності якого розташовані у Львові, стало переможцем тендеру на поставку Києву семи нових низькопідлогових трамваїв загальною вартістю майже 301 млн грн. Два роки тому Київ також придбав у львівської компанії сім трамваїв.

У тендері КП «Київпастранс» на поставку семи 30-метрових низькопідлогових трамваїв, результати якого оприлюднені у системі публічних закупівель Рrozorro, взяли участь дві компанії – львівське СП «Електронтранс» та київське ТОВ «Торговий дім УКВЗ-Україна». Проте пропозиція «Електронтрансу» виявилися на 9,9 тис. грн дешевшою (300 млн 990 тис. грн «Електронтрансу» проти 300 млн 999,9 тис грн «УКВЗ-Україна»). Відтак, 13 травня «Київпастранс» визнав львівського виробника переможцем тендеру.

Згідно з умовами тендеру, трамвайні вагони мають бути виготовлені у 2017 році, мати від трьох до п’яти секцій та щонайменше 60 місць для сидіння.

Додамо, що це вже не перші трамваї «Електрон», які придбає Київ. У 2015 році «Електронтранс» також став переможцем тендеру на постачання Києву семи трамваїв. Тоді їхня загальна вартість становила 184 млн грн.

Крім того, Львів придбав у «Електронтрансу» дев'ять трамваїв, 10 тролейбусів та 65 автобусів та електробус.

За інформацією «Наших грошей. Львів», 64% «Електронтрансу» належить ПАТ «Концерн-Електрон», 26% – німецькій компанії «Транстек Ф&Е», а 10% – ТОВ «Автотехнопроект».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук