Львівський музей «Територія Терору» збирає фотографії з Революції Гідності

КультураОльга Перехрест, 14 листопада 20172470
Львівський музей «Територія Терору» збирає фотографії з Революції Гідності

У меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» розпочали кампанію зі збору фотографій, зроблених на Майдані у листопаді 2013 – лютому 2014 року. Фотографії увійдуть до майбутньої фотовиставки музею, присвяченої подіям Революції Гідності.

«Якщо у вашому домашньому фотоархіві є світлини, які символізують для вас переломні моменти Євромайдану, передають тогочасну атмосферу, дають відповіді на питання: чим Майдан був для мене – на яких зображено вас, ваших друзів, звичайних перехожих, активних учасників протестів чи просто панорамні фото місць протистоянь, – надсилайте їх нам», - зазначають представники музею.

Долучитись до створення виставки можуть учасники та учасниці Майданів з різних міст України та світу. Усі охочі можуть відправити до 10 світлин. Окрім того, до музею можна передати особисті майданні артефакти, які доповнять виставку. Усі надіслані фотографії та предмети можуть бути передані на довгострокове зберігання та увійти у фонд музею за бажанням дарувальника.

Надіслати фотографії можна до 30 листопада на електронну скриньку: [email protected] До фото необхідно додати текстовий документ з наступною інформацією: прізвище та ім’я автора фото, або інформацію про джерело, контактний номер телефону, орієнтовна дата та місце зйомки, підпис до фото та (за бажанням) історію його появи. Учасники збору світлин своєю участю підтверджують, що вони є авторами надісланих робіт та/або мають права на їх використання та фактом участі не порушують авторських прав інших осіб. Музей приймає матеріали на безоплатній основі та залишає за собою право на відбір світлин, які увійдуть до фотовиставки.

Виставка, створена на основі фотографій учасників Революції Гідності, відкриється у середині грудня на території музейного комплексу «Територія Терору» за адресою проспект В. Чорновола, 45г.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук