Львівський ролик про безпритульних тварин переміг на фестивалі Molodiya Festival 2016

Львівський ролик про безпритульних тварин переміг на фестивалі Molodiya Festival 2016
фото ЛКП Лев
Автором ролика, який отримав перше місце, став львівський журналіст Омелян Ощудляк, який зняв відео у рамках соціальної кампанії «Вони такі ж, як і ми»

Львівський соціальний ролик «Прихистіть» про безпритульних тварин переміг на фестивалі соціальної реклами Molodiya Festival 16, який в Україні проводять вп’яте. Про це інформує сайт організаторів.

Автором ролика, що отримав перше місце, став львівський журналіст Омелян Ощудляк, який зняв відео у рамках соціальної кампанії «Вони такі ж, як і ми». Відео закликає прихистити собак, які мають багато спільного із людьми і потребують уваги та дружби. Соціальну кампанію з 2015 року реалізовує  ЛКП «Лев» у межах проекту технічної допомоги Європейського Союзу «S.O.S. – безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ». Мета кампанії – прилаштувати бездомних собак у сім'ї, повернути викинутим на вулицю тваринам теплий дім. 

Відео закликає прихистити собак, які мають багато спільного із людьми і потребують уваги та дружби

Загалом на конкурс подали 390 соціальних відео. Згідно з умовами конкурсу, ролик повинен бути присвячений демократичним цінностям, правам і свободам людини, громадській активності, гендерній рівності, відповідальному споживацтву та використанню природних ресурсів, етичному ставленню до тварин. Тривалість відео не повинна була перевищувати одну хвилину.

Переможець конкурсу отримав винагороду 25 тисяч гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук