До кінця року у Львові мають намір зареєструвати 50% домашніх котів і собак

Цьогоріч, за словами керівника ЛКП «Лев» Оксани Кошак, у Львові розпочнуть формувати єдину загальну міську базу господарських тварин. До кінця року сподіваються ідентифікувати хоча б 50% тварин.

«Скоро ми анонсуємо початок реєстрації господарських тварин. У березні була прийнята ухвала №262, в якій також передбачено реєстрацію господарських тварин», – зазначила Оксана Кошак, передає прес-служба Львівської міськради.

Як вона пояснила, це буде єдина загальна міська база всіх господарських тварин, які повинні зареєструвати і фізичні власники собак, і юридичні особи.

«Звичайно, це не швидкий процес, але ми сподіваємось, що хоча б 50% тварин до кінця року ми повинні ідентифікувати. Буде масова кампанія, в цьому нам допомагатимуть і поліція, і муніципали, які доноситимуть людям, які гуляють з тваринами, інформацію про обов’язковість реєстрації», – додала Оксана Кошак.

За словами організатора міжнародної бази даних «Animal-id.info» Віктора Копача, «як показує аналітика, 60% безпритульних – це власницькі тварини, які загубилися, або яких вигнали. Ми ніколи не змінимо ситуацію з безпритульними тваринами, поки не обмежимо відтік власницьких тварин».

Нагадаємо, 17 березня цього року Львівська міськрада прийняла ухвалу «Про затвердження Правил утримання і поводження з тваринами у м. Львові», з якої випливає, що обов’язковій реєстрації підлягають усі собаки і коти віком від трьох місяців і старші.

Додамо, що у Львові підрахували безпритульних собак. За результатами, таких собак у місті є 595 - найменше серед інших міст України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук