Львівський суд оштрафував жінку за підробку довідки про вагітність для реєстрації шлюбу з турком

СуспільствоНазарій Тузяк, 24 квітня 201810330
Львівський суд оштрафував жінку за підробку довідки про вагітність для реєстрації шлюбу з турком
Жінка сплатить 1,7 тис. грн за подачу в РАЦС підробленої довідки про вагітність

Галицький райсуд Львова оштрафував дівчину з Дублян, яка підробила довідку про вагітність, щоб швидше зареєструвати шлюб з громадянином Туреччини. В оприлюдненому 23 квітня вироку суду вказано, що підробку виявили після того, як дівчина подала довідку про вагітність у львівський РАЦС.

«Діючи умисно, з метою подачі у Галицький РАЦС для скорочення терміну державної реєстрації шлюбу підозрювана виготовила сфальсифіковану довідку Жовківської центральної районної лікарні про стан вагітності, чим вчинила підроблення офіційного документа. Згодом, перебуваючи у приміщенні Галицького РАЦСу, з метою отримання свідоцтва про шлюб з громадянином Туреччини, жінка подала підроблений документ про стан вагітності», – йдеться у вироку суду.

У вироку не вказано, як саме правоохоронці виявили підробку документа. Водночас на початку квітня 2018 року прокурор із обвинуваченою уклали угоду про визнання вини, якою було передбачено, що за вчинення підробки жінка має сплатити штраф у 1,7 тис. грн. Під час судового засідання обвинувачена повністю визнала свою вину у підробці довідки про вагітність, відтак суд затвердив угоду про визнання вини, зобов'язавши жінку сплатити призначений штраф.

Зазначимо, що у випадку підтвердження вагітності нареченої (а також народження дитини або загрози життю подружжю) РАЦС зобов'язаний зареєструвати шлюб у день подання заяви, а не через місяць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук