Львівську митницю передадуть в управління іноземцям

Іноземні компанії прийдуть також на Волинську, Чернівецьку та Закарпатську митниці

ЕкономікаОксана Руда, 11 лютого 201624123
Львівську митницю передадуть в управління іноземцям

Кабінет міністрів України має намір передати в управління спеціалізованим іноземним компаніям Львівську, Волинську, Чернівецьку та Закарпатську митниці. Про це повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Ми хочемо залучити туди компанії, які мають досвід боротьби з корупцією на митниці, які здатні повністю поміняти систему обслуговування на митниці і принести туди нову систему управління, що передбачає і спрощення отримання митних послуг, і фактично поповнення доходів бюджету від митниці», – сказав він під час засідання уряду 11 лютого, передає Інтерфакс.

За словами міністра фінансів Наталії Яресько, всі ці проекти фінансуватимуться з донорських коштів.

Крім того, вона зазначила, що перший тендер щодо однієї з цих митниць може бути проведено протягом двох–трьох тижнів, оскільки один донор уже готовий його профінансувати.

«Наше завдання – здійснення інституціональних змін, які дозволять гармонізувати роботу митниці зі стандартами ЄС, ліквідувати можливість для суб'єктивізму та корупції, підвищити якість митних послуг й удосконалити систему адміністрування митних платежів», – зазначила Яресько.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук