«Львівводоканал» відповів на звинувачення у завданні мільйонних збитків державі

Звинувачення прокуратури на підприємстві вважають безпідставними

У «Львівводоканалі» вважають звинувачення прокуратури у завданні державі мільйонних збитків та створенні небезпеки довкіллю безпідставними.

Юристи підприємства пояснюють, що їм закидають порушення – відсутність дозволу на спецводокористування та спеціального дозволу на користування надрами. Однак, водоканалів ці запевняють, що вчасно подавали документи на отримання відповідних дозволів, проте ні Держекоінспекція Львівщини, ні Управління екології та природних ресурсів ЛОДА не видали їх вчасно, передає прес-служба ЛМР.

Як зазначили в юридичному відділі «Львівводоканалу», факти і висновки, наведені у прес-релізі прокуратури, є непідтвердженими і передчасними. Так, «Львівводоканал» здійснював діяльність з непродовженим дозволом на спецводокористування лише впродовж 5 місяців (з кінця грудня 2012 року по 16 травня 2013 року), а не упродовж 4 років. І саме за цей період «Львівводоканалу» нараховано штраф за діяльність з непродовженим дозволом.

«Львівводоканал» не може припинити подачу води до міста Львова та Львівської області лише через те, що наші дозвільні документи припадають пилом у чиїхось кабінетах», – йдеться в повідомленні.

Водоканалівці зазначають, що уже впродовж багатьох років мають постійні проблеми та зволікання з отриманням дозвільних документів.

«Відповідно до чинного законодавства, ми вчасно подаємо пакети документів на затвердження, однак не отримуємо відповіді стосовно результатів розгляду. Ми навіть були змушені звернутися до суду на бездіяльність держустанов щодо невидачі дозвільних документів. І суд визнав нашу правоту. Однак нам нарахували багатомільйонні штрафи власне за відсутність зазначених дозволів. У той час підприємство щорічно вчасно платить понад 27 млн грн екологічних податків за всі обсяги видобутої води та скинутих стічних вод. Відтак ми маємо чіткі аргументи та докази відсутності вини підприємства у завданні шкоди державі та будемо відстоювати свою позицію в суді», – зазначили у «Львівводоканалі».

Нагадаємо, сьогодні, 16 вересня, у прокуратурі Львівщини оприлюднили інформацію про те, що службових осіб «Львівводоканалу» звинувачують у незаконних діях, що спричинили збитків на суму майже 242 млн грн. Йдеться про злив нечистот у р. Полтва та незаконний забір прісних підземних вод.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук