Львів’яни у складі збірної України вдруге стали чемпіонами світу з риболовного спорту

СпортМарічка Кулачковська, 17 жовтня 2018, 18:28 1087 1

Збірна України на озері Сава у Сербії підтвердила статус чемпіона світу із риболовного спорту. У складі національної команди боролися і четверо львів’ян: Тарас Сендега, Роман Івасишин, Ігор Івасишин та Василь Безносько.

Минулоріч їм не було рівних на «тихому полюванні» на коропа в Угорщині. Тепер українці підтвердили статус чемпіонів світу у Сербії. У перерві між змаганнями «синьо-жовті» постійно тренувалися. Тож приїхали до зубів озброєні знаннями і вміннями. Ігор Івасишин розповідає: «Ми ехолотом вивчали рельєф всієї водойми. Вже на старті змагань знали глибини. Не так, які всі. Ми чітко знали, де будемо ловити. Це певні «бровки», перепади».

Загалом короп не дуже перебірливий щодо корму. Але на цьогорічному чемпіонаті світу риби в озері було обмаль. Половина учасників залишилися із пустими руками. Тож на змаганнях довелося добряче пометикувати. Роман Івасишин зазначає: «На кожній водоймі короп клює на різні речі. Відповідно, завдання рибалки ‒ знайти те оснащення, на яке при певних погоді і температурі води короп буде клювати».

Львів’яни кажуть: цей світовий форум був значно нервовішим, аніж попередній. Адже попри відпрацьовану тактику, весь час зустрічалися із перешкодами. Василь Безносько згадує: «Туристи заважали, поїзди шуміли. Не раз до нас запливали люди в сектор».

Під час стартів наша збірна вдалася до маленьких хитрощів, аби вибити із боротьби найближчих конкурентів ‒ хорватів. Василь Безносько пояснює: «Ми визначили, що чим більше давати у воду корму, тим більше це рибу відлякує. І ми просто відлякували рибу кормом».

Після Сербії рибний марафон не закінчується. Бо вже у лютому на українців чекає нове випробування ‒ чемпіонат світу на африканському континенті. А у 2020 році такі змагання мають провести у Прилбичах Яворівського району на Львівщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук