Львів'яни здали на переробку понад тисячу новорічних ялинок

Львів'яни здали на переробку понад тисячу новорічних ялинок
фото vsim.ua
Цьогоріч вдалося зібрати 1245 ялинок

Цьогоріч львів’яни здали на утилізацію в центрах збору 1245 використаних ялинок. Як повідомили у прес-службі ЛМР, упродовж чотирьох днів ЛКП «Зелений Львів» проводило збір використаних ялинок від мешканців. Для цього було створено 5 мобільних пунктів збору у різних районах міста. Містяни могли здавати ялинки з 22 січня до 25 січня з 10:00 до 13:00.

«Загалом було 5 пунктів збору, куди люди приносили використані ялинки. Також ЛКП наймало машину, яка збирала по місту, поблизу сміттєвих майданчиків використані викинуті ялинки. По пунктах збору ми отримали 545 ялинок, а решта – 700 – привезли працівники підприємства з території міста на утилізацію. Пізніше ці ялинки мешканців ми використовуватимемо на потреби підприємства: облаштування екодоріжок, удобрення землі й іншу господарську діяльність», – повідомив Володимир Чишинський, головний інженер ЛКП «Зелений Львів».

За його словами, така акція збору ялинок проведена з метою навчити людей до порядку, аби мешканці самостійно приносили ялинку на пункт для утилізації. Люди купують ялинки, але абсолютно не задумуються про правильну утилізацію.

«Я сподіваюся, що з кожним роком люди все більше навчатимуться такому порядку. Адже минулого року було зібрано приблизно 200 ялинок, а цьогоріч 1245 – це велика кількість», – зазначив Володимир Чишинський.

Нагадаємо, п’ять мобільних пунктів збору були розміщені у різних районах міста. Окрім цього, використані ялинки можна кожного дня безкоштовно здати на утилізацію за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 167а (ЛКП «Зелений Львів»). Усі зібрані ялинки будуть використані в якості вторинної сировини.

Нагадаємо, 23 січня у Львові на площі перед Оперним театром демонтували головну міську ялинку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук