Люди з інвалідністю на спеціальних візках підкорять Говерлу

20-річний хлопець з ДЦП створив новий проект для залучення людей з інвалідністю до активного життя

СуспільствоОрися Шиян, 29 травня 20174940
Люди з інвалідністю на спеціальних візках підкорять Говерлу
фото On 3 Wheels
Хлопці закликають не зачинятися у чотирьох стінах і жити активно

Іван Маслюк, хлопець з ДЦП, який подолав майже 5000 км на триколісному велосипеді, тепер допомагає втілювати мрії і бути активними іншим людям з інвалідністю. Він створив унікальний для України проект La Joëlette – підкорення гірських вершин людьми з інвалідністю. 30-31 травня молодь підкорюватиме найвищу точку України – гору Говерлу.

«На спеціальних візках ми підкоримо вершини українських Карпат, протягом літа буде здійснено більш ніж 10 таких виїздів із різними людьми», – написали організатори на своїй сторінці у фейсбук.

Нагадаємо, проект On 3 wheels започаткував Іван Маслюк, який, незважаючи на свій діагноз, зважився вирушити в подорож і здійснити свою мрію ― побачити океан. У 2016 році за допомогою друзів на спеціальному триколісному велосипеді він подолав майже 5000 км і реалізував свій задум.

Тепер хлопці хочуть допомогти іншим людям з інвалідністю і підготували новий проект. Декілька разів на місяць вони організовуватимуть походи тривалістю 1-3 дні у живописні місця України, на який запрошують усіх бажаючих. Перший похід відбудеться вже 30-31 травня на гору Говерла.

Дізнавшись про плани On 3 Wheels, відомий український меценат подарував їм спеціальні візки розроблені у Франції La Joelette. Також незабаром запустять проект на спільнокошті, де кожен охочий зможе долучитися до здійснення мрій людей з інвалідністю.

«Щоразу ми залучатимемо нових волонтерів в походи для того, щоб люди мали особисте спілкування з такими людьми і відчували себе причетними до змін у суспільстві. Ми пропонуємо вам приєднатися до команди On 3 Wheels. Станьте волонтером, учасником, лідером походів, для того щоб здійснити ще більше мрій», – запросила нова учасниця проекту Мирослава Кушнір.

За наступними планами юних мрійників можна стежити на сторінці проекту у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук