Мальтійська служба допомоги збирає гроші на їжу для потребуючих львів’ян

Щоб годувати людей впродовж двох місяців благодійникам потрібно зібрати 200 тис. грн

Щоб годувати 130 людей впродовж двох місяців потрібно 200 тис. грн

Благодійники з Мальтійської служби допомоги, які вже 30 років годують при церквах у Львові потребуючих людей, почали роботу «мобільних кухонь». Під час карантину мальтійці змушені припинити роздачу їжі бідним при храмах та на вулицях. Тепер вони привозять, більш як сотні людей, пакети з продуктами прямо під двері. Вартість одного пакета продуктів – 400 грн. Благодійники просять долучитися до збірки коштів, аби допомогти нагодувати стареньких та бідних під час карантину.

Благодійна організація Мальтійська служба допомоги під час карантину годуватиме 130 потребуючих львів'ян. Волонтери вже погодили із міським відділом соцзахисту списки людей, яким вони будуть під двері приносити пакети з їжею. Потребуючих осіб поділили на категорії. Одним їжу доставлятимуть раз на 10 днів, іншим раз на 3 тижні.

«Частина потребуючих осіб з огляду на стан здоров’я не покидає своїх домівок, а також цілком позбавлена будь-яких соціальних контактів. Вони отримуватимуть пакунок із харчами раз на десять днів», – зазначають у прес службі благодійної організації.

Частина постійних клієнтів Мальтійської служби допомоги, які приходили по їжу до пунктів харчування, є інвалідами, їм будуть доставляти їжу один раз на три тижні.

Вартість одного пакунку становить 400 грн. До нього входять базові продукти харчування. Щоб впродовж двох місяців годувати 130 осіб благодійниками потрібно зібрати 200 тис. грн. Мальтійська служба допомоги просить небайдужих львів’ян долучитися до збірки коштів.

Отримати більше інформації про акцію можна зателефонувавши за номером +38 068 501 47 09, або на сайті благодійників.

До слова, у Львові Мальтійська служба допомоги працює 30 років. Щодня мальтійці годують півтори сотні стареньких та людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук