У Львові соцслужби за тиждень роздали продуктові набори 244 сім’ям

Окрім продуктів харчування потребуючим людям завезли і засоби гігієни

СуспільствоМарта Когут, 29 березня17610
У центрі соціальних служб збирають допомогу для літніх людей та багатодітних сімей

Впродовж минулого тижня на гарячу лінію міського центру соціальних служб надійшло 470 дзвінків з проханням про допомогу. Літні люди, які в час карантину не можуть вийти з дому, а також багатодітні сім’ї просили принести їм їжу. Відтак соціальні служби з понеділка до п’ятниці встигли рознести продуктові набори та засоби гігієни 244 потребуючим сім’ям. Про це розповіли у прес службі Львівської міської ради.

У міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приймають виклики від потребуючих і одиноких людей, які зараз не можуть самі себе забезпечувати. Попросити допомоги можна за телефоном 0-800-301-205.

Волонтери щодня розносять пакунки, вони працюють у рукавичках та залишають пакети під дверима, тож не контактують з людьми. У центрі розповіли, що з кожним днем кількість дзвінків від потребуючих збільшується.

Тож тепер вони приймають гуманітарну допомогу і від благодійників. Зараз у центрі потребують більше продуктів тривалого зберігання: каші, консерви, борошно, макарони, дитяче харчування. Потребують також і засобів особистої гігієни: памперси (для дітей та дорослих), пеленки, туалетний папір, мило, а також медикаменти. Приносити пакунки можна у будні з 10:00 до 18:00. Пункт збору допомоги працює у Львові на вулиці Театральній, 10.

Також у центрі соцслужб надають і психологічну допомогу для людей, які самоізолювалися і потребують спілкування. Найбільш вразлива категорія це самотні люди похилого віку. Психолог соціального центру може телефоном надавати консультації з 8:00 до 21:00. Задзвонити по допомогу психолога можна щоденно за тим самим номером 0-800-301-205.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук