Майже 80% експортної української свинини купує Грузія

Другу та третю сходинку посіли Казахстан та Гонконг

За підсумками першої чверті поточного року найвагомішим ринком для української свинини залишається Грузія, куди спрямовують 78,5% свинини. Про це повідомляє асоціація «Свинарі України».

Казахстан посів другу позначку за пріоритетністю зовнішніх торгових каналів для вітчизняного експортера з 12% експортованого м’яса свиней. За перший місяць весни до трійки основних ринків повернувся і Гонконг.

«Імпортери з цієї країни проявляють великий інтерес до свинячих субпродуктів з України: передні та задні свинячі ноги, шлунки, вуха. На ці частини окремі оператори м’ясного ринку та просто трейдери буквально «полюють». Тоді як самі представники м’ясопереробних підприємств більше зраділи б такому попиту трейдерів на свинячі півтуші та відруби», — зазначила аналітик асоціації Олександра Бондарська.

До слова, у січні 2017 року Україна почала експортувати яблука до Вірменії, Лівії та Іраку, за рахунок чого обсяг експорту яблук на 22% перевищив імпорт.

Частка Білорусі залишилась найбільшою в структурі експортних продажів. У січні 2017 року в цю країну з України доправили майже 2200 тонн яблук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук