Майже три десятки українських суддів поскаржилися на погрози від аноніма у месенджерах

Анонім розіслав суддям попередження щодо розгляду справ, котрі стосуються народного депутата

Судді отримали повідомлення від користувача на псевдо «Тризуб»

В Україні 25 суддів поскаржилися правоохоронцям на погрози від анонімного користувача, які вони отримали у популярних месенджерах Viber та Telegram.

Зокрема, суддя Апеляційного суду Харківської області Володимир Плетньов повідомив Вищій раді правосуддя (ВРП) про погрози з невідомого номера. Згідно із заявою на сайті ВРП, він зазначив, що 21 вересня на його мобільний номер через систему «Телеграм» надійшло повідомлення від невідомої особи під ніком «Тризуб», в якому містилися погрози йому та членам родини.

Плетньов заявив, що адресат «Тризуб» діяв в інтересах народного депутата з Харкова, з яким харківський суддя не знайомий і не розглядав жодних справ.

Водночас ПІБ народного депутата для широкого загалу у ВРП не оприлюднили.

Як пише «Главком», 24 вересня голова Шевченківського райсуду Києва Олег Савицький звернувся із заявою про втручання у професійну діяльність до Вищої ради правосуддя та Генпрокуратури щодо погроз на адресу суддів. Зазначається, що 21-22 вересня 24 судді цього суду отримали повідомлення на телефон із погрозами у справі, що стосуються інтересів народного депутата.

Судді Шевченківського суд отримали погрози від «Тризуба» у Viber

«Повідомлення містить погрози на адреси суддів через можливий розгляд ними справ, які стосуватимуться інтересів певної особи», – інформують у суді.

Кожне повідомлення було персоніфіковане та на початку містило ім'я судді, якому воно надходило.

Савчицький наголосив, що повідомлення приходили через мобільний додаток Viber від імені «Тризуб» на ім'я конкретного судді. Він додав, що абонента з таким ім'ям у переліку контактів зазначених правників не було.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук