Майже всі літаки українських авіакомпаній взяті в оренду

Найбільше – експлуатується за угодами, укладеними із лізингодавцями зі США. Це 23 повітряних судна

Майже всі літаки українських авіакомпаній взяті в оренду
фото Dmitry Karpezo
Airbus 321 авіакомпанії Windrose

Українські авіакомпанії більшість своїх повітряних суден взяли в лізинг за кордоном – 102 з 118. Про це свідчать дані Державного реєстру цивільних повітряних суден, передає ЦТС.

Зокрема, найбільше пасажирських літаків взято в лізинг в США – 23 одиниці (з них експлуатантом 20 одиниць є авіакомпанія МАУ), на Кіпрі – 21 одиниця, в Ірландії – 11 одиниць, в ОАЕ – 8 одиниць, в Сінгапурі та Португалії – по 7 одиниць.

Найбільшою популярністю користуються два виробники – Boeing і Airbus. Найпопулярнішими моделями цих заводів є Boeing 737-800 та Airbus A320-212.

Відзначається, що тільки чотири авіакомпанії володіють власними повітряними судами. Так, флот «Мотор Січі» та «України» цілком складається з власних літаків, «Урги» і «МАУ» – частково. На балансі «Урги» перебуває 6 одиниць, «Мотор Січі» – 5 одиниць і «України» – 2 одиниці. Найбільш популярною моделлю є Ан-26-100.

Також, згідно з даними Державного реєстру цивільних повітряних суден, тільки у чотирьох перевізників більше 10 літаків: МАУ – 41 (без урахування вантажного), «Урга» – 14 (без урахування вантажних і навчального), Windrose – 11 та «Хорс» – 10. У шести авіакомпаній розмір флоту коливається в межах від 3 до 7 літаків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук