Медики назвали причину масового отруєння людей у кафе «Озон» в Кам’янці-Бузькій

По медичну допомогу до лікарів звернулася 41 людина

Більшість відвідувачів кафе, що потрапили до лікарні, споживали в кафе салат «Цезар»

У п’ятницю, 21 червня, лікарі назвали причину масового отруєння людей в кафе «Озон», що на вул. Незалежності, 16 у Кам’янці-Бузькій. Відвідувачів кафе вклала на лікарні ліжка – сальмонела. Її виявили і у відвідувачів кафе, які потрапили до лікарні, і у працівників кафе.

Про це ZAXID.NET повідомив заступник директора львівського обласного лабораторного центру Олег Когут. Виявлення сальмонели у працівників кафе викликає підозру, що може саме вони могли заразити людей сальмонельозом. Однак зараз це ще достеменно невідомо. Експерти зможуть підтвердити підозру чи відкинути її після завершення всіх досліджень.

«У 20 хворих, що потрапили до лікарні, виявили сальмонелу. Також сальмонелу виявили і у двох працівників кафе. Окрім того, у харчових продуктах, змивах виявили умовно патогенну флору. Чи могли працівники кафе стати причиною захворювання людей? Не виключено. Я не можу зараз стверджувати про це на 100%, але така думка є. Є два варіанти, перший: вони могли бути носіями, мали ознаки розладу шлунково-кишкового тракту і пішли на роботу. Другий – вони могли заразитися, скуштувавши їжу, яка була заражена сальмонелою. Остаточний висновок буде трохи пізніше», - каже Олег Когут.

По медичну допомогу до лікарів звернулося понад 40 людей, які 14-15 червня харчувалися у кафе «Озон» в Кам’янці-Бузькій. Перші пацієнти почали звертатися до лікарів вже 15 червня. Їх госпіталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні і центральної районної лікарні у Кам’янці-Бузькій. В одних захворювання перебігало легше, в інших – важче.

«Станом на п’ятницю, 21 червня, деяких пацієнтів уже почали виписувати з лікарні. З початку року це вже дев’ятий спалах кишкових інфекцій, під час якого масово отруїлися люди», - каже Олег Когут.

Нагадаємо, 8-9 червня у рестрані «Червона рута», що на вул. Хуторіка, 26 у Львові, отруїлося майже 60 людей. Причиною отруєння стала сальмонела.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук