Мерія Львова спростувала заяву Мінрегіонбуду про приїзд фахівців ЄІБ

У четвер, 26 січня, у інтерв’ю ІА «Інтерфакс» міністр регіонально розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявив, що до Львова їдуться фахівці ЄІБ, які допоможуть місту підготувати проект сміттєпереробного заводу та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Однак у мерії Львова цю інформацію спростовують.

На запитання журналіста ІА «Інтерфакс» чи блокує Мінрегіонбуд виділення мерії Львова кредиту ЄІБ Геннадій Зубко заявив: «Наразі ЄІБ направив Львову своїх фахівців, щоб проект, який фактично відсутній, був професійно підготовлений і банк зміг би його профінансувати. Сьогодні це питання перебуває у площині прийняття рішення банком. А місту потрібно розробити якісний проект, який, до речі, банк попередньо оцінює в 35 млн євро».

Однак у міськраді стверджують, що про приїзд фахівців з Європейського інвестиційного банку, які допоможуть підготувати проект рекультивації сміттєзвалища та сміттєпереробного заводу, нічого не знають.

«Я координую роботу міжнародних експертів, які залучені у нашому проекті щодо сміттєзвалища, і жодних повідомлень від уряду про приїзд інших консультантів не було. Ми зараз працюємо з французьким урядом, який виділяє кошти інженерній компанії з Франції, яку ми запросили для проведення експертизи проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Це єдині міжнародні фахівці, які працюють над проектом. Від українського уряду ми жодної допомоги не отримували», - зазначила у коментарі ZAXID.NET Ольга Сивак, начальниця управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради.

Додамо, що у липні 2016 року Львівська міськрада подала заявку до Мінрегіонбуду для участі у програмі розвитку муніципальної інфраструктури та має отримати кредит Європейського інвестиційного банку на побудову сміттєпереробного заводу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Загалом місто має отримати 75 млн євро – 30 млн на рекультивацію і 45 на будівництво сміттєпереробного комплексу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук