Мерія очікує звернення Львівського геріатричного пансіонату для закріплення за ним землі

Місто позивається про повернення частини землі пансіонату у комунальну власність

Керівниця юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич розповіла про процес повернення землі геріатричного пансіонату у комунальну власність

Земельна ділянка, на якій розташовані будівлі геріатричного пансіонату у Львові, досі не закріплена за закладом. Львівська міська рада готова це зробити, якщо буде відповідне звернення від керівника пансіонату. Про це у середу, 24 січня, під час брифінгу розповіла директорка юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Гелена Пайонкевич нагадала, що земельна ділянка, яка мала б бути закріплена за пансіонатом, має площу понад 17 га. Її частину, а саме 2,4 га, у 2009 році відповідно до розпорядження тодішнього керівництва Львівської облдержадміністрації передали у постійне користування громадському фонду «Діяльність милосердя». ЛОДА зробила це на виконання рішення Окружного адміністративного суду.

«Фактично земельна ділянка із комунальної власності перейшла у постійне користування невідомої громадської організації. При цьому, громадські активісти, які моніторили діяльність цієї організації, розуміють, що ця організація не займається ніякою благодійністю чи громадською діяльністю – це фіктивно створена організація», – сказала Гелена Пайонкевич.

За її словами, з того часу тривають суди. Вона додала, що цього року вперше за багато років судових спорів Вищий адміністративний суд України визнав, що ця земля була власністю територіальної громади Львова, тож обласна державна адміністрація не мала права нею розпоряджатися.

«Зараз тривають справи по поверненню цієї ділянки у комунальну власність. Ми не збираємось зупинятися і вживатимемо усіх заходів, щоб землю повернули громаді», – сказала Гелена Пайонкевич.

Крім цього, на найближчій сесії Львівської міськради будуть затверджувати детальний план території Личаківського району, і земельна ділянка геріатричного пансіонату у ньому має відповідне функціональне призначення – «землі лікувальних закладів».

За словами Гелени Пайонкевич, місто готове розглянути звернення геріатричного пансіонату щодо закріплення за ним земельної ділянки. Проте за 10 років геріатричний пансіонат не подавав жодного такого звернення до мерії про закріплення земельної ділянки.

«За 10 років, поки я тут працюю, я не бачила жодного звернення геріатричного пансіонату про закріплення земельної ділянки на Медової Печери за ними. Ми готові розглянути звернення геріатричного пансіонату, але нам потрібне це звернення з технічною документацією», – пояснила вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук