Мешканці Брюховичів до ювілею селища розробили власну поштову марку

До 575-річчя від заснування містечка місцеві мешканці замовили в «Укрпошти» власну марку

Послугою «Власна марка» можна скористатися в окремих відділеннях «Укрпошти»

Мешканці Брюховичів розробили макет власної марки, яку присвятили 575-ій річниці від заснування свого селища.

Ініціатива створення власної марки Брюховичів виникла у мешканки смт. Юлії Лацик. І хоч наклад спецмарок є обмеженим, проте жінка вважає це подарунком селищу до його 575-ліття, який увійде в каталог «Укпошти».

«Відтепер нехай філателісти усього світу полюють за поштовими марками та конвертами, випуск яких приурочено до 575 роковин Брюховичів», ‒ написала Юлія Лацик у Facebook.

У коментарі ZAXID.NET вона розповіла, що макет марки ‒ це офіційний герб селища, до якого дописали назву населеного пункту і річницю.

фото Юлії Лацик

«Я про цю послугу дізналась і вирішила, що класно буде так увіковічнити ювілейний рік. В нас зараз всі листівки про Брюховичі датовані з передвоєнного часу. А закласти часову капсулу можна і в такий спосіб», ‒ розповіла ZAXID.NET Юлія.

Обмежену кількість ювілейних поштових марок Юлія використає для подарунків, але запропонує селищній раді замовити більший наклад до святкування річниці смт, яке припадає на храмове свято церкви Різдва Пресвятої Богородиці 21 вересня.

Брюховичі — сателіт Львова, розташований у його передмісті. Селище міського типу з 10 тис. мешканців та власною місцевою радою підпорядковане Шевченківському району міста Львова. Складається з кількох масивів забудови серед мальовничих горбів та соснових і мішаних лісів. Роком заснування Брюховичів вважають 1444 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук