Ми можемо безпосередньо створювати законопроекти, – Комітет підприємців Львівщини

Економіка25 січня 20114573

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України отримала доступ до громадської ради підприємців при Верховній Раді України. Організація, яка влаштовувала акції протесту на майдані Незалежності тепер зможе захищати інтереси підприємців на парламентському рівні.

"Ми можемо вже безпосередньо створювати законопроекти або впливати на їхнє проходження через громадське обговорення при Верховній Раді. Оце основне завдання тієї ради, котра створена при Верховній Раді", – заявив голова Комітету підприємців Львівщини Ярослав Рущишин під час засідання Асамблеї підприємців у Львові.

Додамо, що на Асамблеї обговорювалися законопроекти для запровадження в Україні "вільної економіки", розроблені спільно з підприємцями всієї країни.

Водночас глава Комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, нардеп Наталія Королевська заявила, що для створення рівних умов для бізнесу і запровадження в країні "вільної економіки", повинні бути затверджені та працювати такі закони: "Про спрощену систему", "Про статус малого та середнього бізнесу", "Про ринки", "Про державно-приватне партнерство", "Про мовчазний і декларативний принцип", а також законодавство щодо дерегуляції.

"На жаль, ми бачимо тенденцію з боку влади до мінімізації економічно незалежних осіб. Ми розробили програму народної реформи, так званої реанімації. В основі її лежить контроль за виконанням законів, ми створили окремий сайт на який отримуємо сигнали від бізнесу", – додала Наталія Королевська.

До середини лютого підприємці будуть готові надати владі свої основні критерії та вимоги щодо функціонування бізнесу в країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук