Микола Чернотицький відмовився виконувати обов'язки голови Суспільного мовлення

СуспільствоАндрій Стець, 2 лютого 20196410
Микола Чернотицький про своє призначення дізнався зі ЗМІ

Микола Чернотицький, якого 31 січня Наглядова рада «Національної громадської телерадіокомпанії України» призначила виконувачем обов'язків голови Суспільного мовлення, заявляє, що дізнався про це в ЗМІ і відмовляється вважати себе керівником. Про це він заявив «Громадському».

«Спочатку я дізнався про це (про призначення виконувачем обов'язків голови НСТУ). Мені подзвонила член Наглядової ради і повідомила. І інше джерело - я дізнався зі ЗМІ», - сказав Чернотицький.

«Я член правління Суспільного мовлення і член команди Зураба Аласанії... Я не був присутній, я був повідомлений постфактум», - додав він.

Як інформував ZAXID.NET, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України прийняла рішення достроково припинити контракт з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією. До ранку п’ятниці жодних причин такого рішення не повідомлялося, але пізніше член наглядової ради НСТУ Олексій Павліченко повідомив, що одна з підстав звільнення Аласанії пов’язана з аудитом благодійного фонду на підтримку НСТУ.

Аласанія після свого звільнення заявив, що оскаржуватиме це рішення в суді.

Нагадаємо, Аласанія керував НСТУ з 10 квітня 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук