Мінекології, Міносвіти та МЕРТ очолили рейтинг відкритості уряду серед українських міністерств

СуспільствоРоман Ганкевич, 29 листопада 20171270
Мінекології, Міносвіти та МЕРТ очолили рейтинг відкритості уряду серед українських міністерств
фото BRDO
Новий сайт Мінекології

Лідерами в рейтингу «Відкритість уряду 2.0» серед міністерств України стали Міністерство екології та природних ресурсів, Міністерство освіти і науки, а також Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ). Про це поінформував провідний аналітик Офісу ефективного регулювання Ігор Лавриненко, пише «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, на брифінгу, під час якого було представлено результати рейтингу, він розповів, що оцінку пройшли всі міністерства та центральні органи виконавчої влади України. Для складання рейтингу використовувалися такі критерії: висвітлення своєї діяльності, надання доступу до проектів нормативно-правових актів, фінансової звітності, протидії корупції, рівень комунікації з громадськістю та відповідність їхніх сайтів вимогам законодавства.

«За всіма п’ятьма критеріям найбільше балів - 71 із 77 можливих, а кожен бал - це виконання одного критерію, набрало Міністерство екології», - сказав Лавриненко, зазначивши, що такий результат зумовлений запуском нового сайту міністерства.

Наступні місця посіли Міністерство освіти та МЕРТ.

Міністерство інформаційної політики, Міністерство аграрної політики та продовольства, Міністерство енергетики та вугільної промисловості набрали не більше половини можливих балів.

Серед центральних органів виконавчої влади 71 бал із 77 набрала Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС). При цьому, за словами активіста, деякі відомства не приділяють уваги відповідності своїх сайтів вимогам законодавства, серед них Державне агентство резерву, Державна інспекція з енергетичного нагляду та Український інститут національної пам'яті.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року Агентство з міжнародного розвитку США (USAID) спільно з урядом Великобританії надало $19 млн на реалізацію в Україні масштабного проекту електронного державного управління «Прозорість і відповідальність у державному управлінні та послугах», розрахованого на п’ять років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук