Мінфін скерував нову пропозицію щодо реструктуризацію боргу України міжнародним кредиторам

Міністерство фінансів України направило оновлену пропозицію Спеціальному комітету кредиторів щодо реструктуризації суверенного і гарантованого державою боргу, повідомили у прес-службі Мінфіну.

Зазначається, що  з урахуванням часу, необхідного для юридичного оформлення пропозиції з реструктуризації, поточний тиждень матиме вирішальне значення для переговорів.

«Міністерство закликає кредиторів взяти участь у зустрічі в Лондоні на найвищому рівні у четвер», – йдеться в повідомленні.

Крім того, Мінфін вітає успішне перепрофілювання єврооблігацій державного «Ощадбанку» з погашенням у 2016 і 2018 роках загальним обсягом $1,2 млрд, що було проведено відповідно до цілей програми співробітництва України з Міжнародним валютним фондом. Міністерство закликає інших міжнародних кредиторів банку невідкладно домовитися на аналогічних умовах.

Нагадаємо, 10 липня Міністерство фінансів України та Спеціальний комітет кредиторів заявили, що хочуть завершити переговори щодо реструктуризації боргів якомога швидше.

31 липня агенгство Bloomberg повідомило, що кредитори готові списати 5% основного боргу України, у той час як Україна хоче списання 40% суми.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук