Мінфіну дозволили впроваджувати додаток в смартфоні замість касових апаратів

Встановити додаток для касового апарату в смартфоні можна буде з 1 серпня

Міністерство юстиції затвердило наказ Міністерства фінансів про застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та затвердження форм та змісту розрахункових документів. Про це повідомила прес-служба Мінфіну.

Зазначається, що введення програмних РРО (касових апаратів) є «важливим кроком до детінізації економіки та створення рівних умов ведення підприємницької діяльності». Саме тому було вирішено затвердити порядок їх впровадження.

«Затверджено порядки реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО), визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, привласнюються електронними розрахунковими документами під час роботи програмних РРО в режимі», – йдеться в повідомленні.

«Програмне забезпечення "РРО в смартфоні" стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків», – запевняють в міністерстві.

З 1 серпня 2020 року фіскальний додаток для програмного РРО буде доступний для всіх бажаючих на безкоштовній основі. Використання РРО, для певних видів діяльності II-IV груп фізичних осіб-підприємців, стане обов'язковим з 1 січня 2021 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук