Мінінфраструктури пропонує легалізувати тіньових таксистів

Вартість ліцензії на таксоперевезення можуть скоротити вдесятеро – до ₴150

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 11 жовтня 20162830

Міністерство інфраструктури України пропонує максимально спростити доступ нових учасників до ринку перевезень таксі, зменшивши в 10 разів розмір плати за ліцензію (до 150 грн), легалізувати осіб, які працюють у тіні за договором з інформаційно-диспетчерськими службами, зокрема через мобільні прикладні програми.

Як повідомив заступник міністра інфраструктури України Дмитро Роменський, такі законодавчі ініціативи готуються до внесення на транспортний день у Верховній Раді України.

«Справді, є проблема: величезна частина всіх перевезень таксі – в тіні, нові робочі місця не створюються, не сплачуються податки, і не завжди якість таких послуг і безпека пасажирів на належному рівні», – написав Роменський на своїй сторінці в Facebook.

Він додав, що особи, які заробляють, підвозячи пасажирів на своєму авто, повинні платити тільки податок з отриманого доходу або єдиний податок, за простою і зручною процедурою.

«Але поряд зі спрощенням і дерегуляцією планується посилити контроль і санкції за порушення вимог законодавства в цій сфері. Переконані, що такі ініціативи міністерства забезпечать вихід цього ринку з тіні, легалізують його, збільшать надходження до бюджету і створять прості і зручні механізми для сотень тисяч людей, які легально зможуть працювати на цьому ринку. Спільно з народними депутатами, бізнесом і громадськістю готуємо цей законопроект, як і багато інших, до розгляду на транспортному дні у Верховній Раді», – повідомив заступник міністра.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук