Міністр економічного розвитку Павло Шеремета розповів про можливості від асоціації з ЄС

ЕкономікаРоман Ганкевич, 30 червня 20142960

Можливості, які надають українським бізнесменам підписані угоди про асоціацію з ЄС, залежатимуть від того, як швидко переорієнтуються підприємці в Україні та як вони змінять своє сприйняття нової економічної реальності.

Про це міністр економічного розвитку України Павло Шеремета написав на своїй сторінці у Facebook.

На думку міністра, успіх Асоціації з ЄС залежатиме від того, як швидко ми зможемо переключитись з теми «ризиків» на тему «можливостей».

«Вчора зустрівся з Ярославом Микитиним, Головою правління Каховського заводу електрозварювального устаткування (КЗЕСО). Ми познайомились більше ніж 10 років тому, коли підприємство експортувало, в основному, до Росії і лише починало інтенсивно вводити європейські стандарти якості і управління. Сьогодні КЗЕСО експортує у більше ніж у сотню країн світу. Частка Росії - 15%, ЄС - понад 50%. Чутки про неминучу смерть українського машинобудування після підписання Угоди про ЗВТ з ЄС є сильно перебільшені», - зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що на початку квітня Єврокомісія створила групу підтримки України, основне завдання якої полягає передусім у координації зусиль європейських інституцій у їхній допомозі Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук