Міністр оборони запевнив, що Академію сухопутних військ не розформують

СуспільствоАК, 21 червня 20178570
Міністр оборони запевнив, що Академію сухопутних військ не розформують
Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у Львові

Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (НАСВ) у Львові не будуть скорочувати чи переводити частину підрозділів в інші регіони. Про це заявив 21 червня міністр оборони України Степан Полторак.

«Ніяких пересувань, зменшення набору або перекидання зі Львова в інші населені пункти набору, інститутів не планувалось, не планується і в планах немає такого. Тому ця проблема видумана, всі спеціалісти, які вчилися у Львові, залишаються там вчитися і далі», – заявив міністр оборони Степан Полторак, повідомляє прес-служба Міноборони.

Він також пояснив, що збільшення набору курсантів у Харківський інститут танкових військ не означає скорочення чи переведення зі Львова відповідного підрозділу НАСВ.

«Відповідно до сформованої ситуації, колегія Міністерства оборони прийняла рішення на базі факультету Харківського танкового, який зараз готує фахівців для ЗСУ, і я буду виходити з такої пропозиції перед урядом, підняти статус цього факультету і збільшити набір, – Степан Полторак. – Спеціалісти, які готуються у Харкові і у Львові, ніякого відношення один до одного не мають, вони не пересікаються, у Львові готують одних спеціалістів, у Харкові – інших».

Нагадаємо, що раніше низка представників місцевого самоврядування Львова, зокрема, голова Львівської облради Олександр Ганущин, висловлювали побоювання стосовно намірів Міноборони розформувати чи скоротити обсяг навчальних дисциплін і факультетів НАСВ. З цього приводу депутати Львівська облради прийняли 1 червня спеціальне звернення до центральної влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук