Міністр соцполітики Андрій Рева розповів про два варіанти виплати субсидій

Цьогоріч міністерство виплачуватиме субсидії у безготівковій формі та готівкою

Рева пояснив, кому залишать субсидію готівкою

Безготівкова та готівкова моделі виплати субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в Україні можуть функціонувати паралельно. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, інформує прес-служба міністерства.

«Після закінчення опалювального сезону, провівши обидва варіанти надання субсидій, відбудеться ревізія ефективності обох варіантів і за результатами цього буде вирішено – який залишити. Я прогнозую, що ми залишимо обидва варіанти – і безготівковий, і готівковий. Ті люди, які отримали субсидію готівкою і будуть добросовісно платити, залишаться на готівковій формі, а ті хто зірвали терміни оплати або не оплатили, після сплати боргу будуть переведені на безготівкову форму надання субсидій», – заявив Рева.

Він зазначив, що відповідно до ухвалених урядом рішень з 1 січня 2019 року розпочато виплату субсидій у безготівковій формі для тих домогосподарств, яким субсидію призначили з 2019 року.

За словами міністра, ця система передбачає перерахування сум субсидій на спеціальні рахунки, з яких люди сплачуватимуть за житлово-комунальні послуги, та подальшу виплату в готівковій формі усіх заощаджених коштів після закінчення опалювального сезону.

Разом із тим, наголосив Рева, запланована на березень виплата субсидій у готівковій формі тим громадянам, яким субсидію було призначено у жовтні 2018 року, передбачає виплату готівкою усієї суми призначеної субсидії людям для сплати ними житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 Кабмін затвердив механізм монетизації субсидій. З 1 січня 2019 року субсидії на оплату комунальних послуг надаються населенню України у грошовій формі. У січні 2019 року урядовці ухвалили політичне рішення про початок виплати субсидій у готівковій формі з березня 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук