Міноборони: Сюжети російських телеканалів про продаж зброї - фейк і нісенітниця

У Міністерстві оборони України заявили, що поширена днями російськими та проросійськими ЗМІ інформація про домовленості українського оборонного відомства з певними структурами іноземних держав щодо нібито постачання озброєння не відповідає дійсності.

Про це в п'ятницю, 6 лютого, повідомили в управлінні преси та інформації Міноборони, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається зокрема, що в одному з неправдивих повідомлень йшлося про лист-звернення оборонного відомства України до чеської сторони з вдячністю за військово-технічну підтримку.

«В даний час ніякої зброї Міністерству оборони України від Міноборони Чеської Республіки не надходило. «Документ», який був опублікований недобросовісними ЗМІ, ніколи не існував. У Міністерстві оборони України існує затверджена чинним законодавством форма оформлення відповідних документів, яка не має нічого спільного з тим, що було опубліковано. Відповідно до порядку дипломатичного листування, офіційні документи іноземним партнерам готуються і направляються на державній, тобто українській мові, а не на якійсь-небудь іншій», - роз'яснили у відомстві.

Ще один «епізод», яки поширили російські ЗМІ, стосувався нібито продажу Міністерством оборони України отриманої від США зброї до Сирії. В оборонному відомстві заявили, що це є абсурдом і не відповідає дійсності.

«Представлений в сюжетах російського пропагандистського телеканалу LifeNews нібито «офіційний документ» за підписом заступника міністра оборони України, як і в першому випадку, є спробою підробки неіснуючого документа. «Документ» не оформлений відповідно до існуючих правил і виконаний з помилками, навіть у фрагменті щодо відомостей про посадових осіб, якими він нібито був підписаний», - йдеться в повідомленні.

У Міноборони наголосили, що ніколи не отримували зброю, про яку йшлося в сюжеті. Більше того, питання експорту та імпорту озброєнь не належить до компетенції оборонного відомства.

«Поширення подібних вигадок через ЗМІ є нічим іншим, як черговим елементом інформаційної війни проти нашої держави», - підсумовують в управлінні преси та інформації Міноборони України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук