Міносвіти радить об’єктивно оцінити результати своїх тестів перед подачею апеляцій щодо ЗНО

Апеляції на результати ЗНО можуть як додати, так і відняти бали

Міносвіти радить об’єктивно оцінити результати своїх тестів перед подачею апеляцій щодо ЗНО
фото Depositphotos
Розгляд заяв здійснює апеляційна комісія протягом 15 календарних днів з урахуванням дня її надходження

Перед поданням апеляції щодо зовнішнього незалежного оцінювання варто об'єктивно оцінити результат виконання тесту, оскільки в разі задоволення заяви визначений раніше результат може бути змінений не лише у бік збільшення, а й зменшення кількості балів. Про це заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Вадим Карандій, інформує сайт Міністерства освіти і науки.

«Розгляд апеляційної заяви - це фактично повторне визначення результату ЗНО, адже в цьому разі здійснюють повторну технічну та предметну перевірки бланків відповідей. Радимо попередньо завантажити скан-копію бланків відповідей та об'єктивно оцінити результат виконання тесту, оскільки у разі задоволення заяви визначений раніше результат може бути змінений не лише у бік збільшення, а й зменшення кількості балів. Щоб ознайомитися зі сканкопіями бланків відповідей, достатньо зайти на свою інформаційну сторінку та сформувати запит», - заявив Карандій.

Зазначається, якщо учасник ЗНО має сумнів щодо правильності встановлення результату, він може подати апеляційну заяву в письмовій формі до УЦОЯО протягом п'яти календарних днів із дня офіційного оголошення результатів. Дату подання заяви визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті, сказано в повідомленні. Учасники ЗНО, які подали апеляційні заяви на результати тестування, повинні повідомити про це керівника свого навчального закладу.

В УЦОЯО інформують, що розгляд заяв здійснює апеляційна комісія протягом п'ятнадцяти календарних днів з урахуванням дня їх надходження. Окрім того зазначається, що учасники ЗНО можуть бути присутніми під час розгляду скарг. «Інформацію про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії, на якому розглядатимуть заяви щодо результатів, буде розміщено на веб-сайті Українського центру. Інформацію про результат розгляду апеляційної заяви буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення. Також буде надіслано витяг з протоколу засідання апеляційної комісії», - інформує УЦОЯО.

Розгляд заяв здійснює апеляційна комісія протягом 15 календарних днів з урахуванням дня її надходження. Учасники ЗНО можуть бути присутніми під час розгляду.

Інформацію про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії, на якому розглядатимуть заяви щодо результатів, буде розміщено на веб-сайті Українського центру. Інформацію про результат розгляду апеляційної заяви буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення. Також буде надіслано витяг з протоколу засідання апеляційної комісії.

Як відомо, 23 червня учасники ЗНО отримали результати тестування з трьох останніх предметів – з географії, фізики та хімії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук