Міносвіти скоротило термін вступної кампанії

СуспільствоЯ.І., 19 лютого 20163090

Вступна кампанія у 2016 році триватиме з 11 до 27 липня.

«У нас трохи коротший термін вступної кампанії. Немає сенсу місяць тримати приймальні комісії, коли посередині вступної кампанії абітурієнти фактично не йдуть туди», - заявила Інна Совсун, перший заступник міністра освіти і науки.

За словами Совсун, це не повинно призвести до появи черг в приймальній комісії, тому що в останні роки через демографічну кризу зменшилася кількість випускників. Вона також зазначила, що абітурієнти будуть подавати більше заяв в електронному вигляді.

«Більше третини заяв минулого року було подано в електронному вигляді», - повідомила заступник голови Міносвіти.

Для абітурієнтів, що вступають на спеціальності, де передбачено проведення співбесіди або проведення творчих конкурсів, прийом документів триватиме лише до 20 липня. Зараховувати майбутніх студентів на місця державного замовлення будуть до 6 серпня.

Совсун також повідомила, що цього року буде збільшено кількість вишів, куди можна буде подати вступні заяви, однак обмежено кількість спеціальностей, які може вибрати абітурієнт.

Крім того, буде діяти система пріоритетності, коли абітурієнт самостійно визначає пріоритетність кожної з 15 заяв до ВНЗ.

Нагадаємо, 23 жовтня українським школярам назвали терміни проведення ЗНО у 2016 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук