Міносвіти спростило зарахування на екстернат для жителів Донбасу та Криму

СуспільствоАндрій Стець, 11 квітня 20171230
Міносвіти спростило зарахування на екстернат для жителів Донбасу та Криму
Для отримання атестата про повну загальну середню освіту, потрібно скласти річне оцінювання і підсумкову державну атестацію

Міністерство освіти і науки додало мешканців анексованого Росією Криму й територій проведення антитерористичної операції (АТО) до переліку осіб, які мають право отримати середню освіту в формі екстернату. Про це йдеться в повідомленні міністерства у вівторок, 11 квітня.

«Жителів окупованих територій Криму і Севастополя, території проведення АТО і населених пунктів на лінії зіткнення додали до переліку осіб, які можуть отримати середню освіту у формі екстернату», – йдеться в ньому.

Зокрема, до зазначеного переліку додали ще 3 категорії: особи, які мають статус біженців; особи, яким надано тимчасовий або додатковий захист в Україні; особи, які звернулись із заявою про визнання біженцем або про надання додаткового або тимчасового захисту.

Згідно з повідомленням, прийом заяв про зарахування на екстернат починається з 1 вересня. Особи, які проживають на території Криму, окупованих територіях Донбасу або в населених пунктах на лінії зіткнення, зможуть подавати заяви впродовж усього календарного року.

Мешканці цих територій також отримали можливість відправляти скановану копію заяви електронною поштою або факсом. Крім того, особисто заяву може подати неповнолітній, який виїхав із непідконтрольної території або населеного пункту на лінії зіткнення в супроводі родичів чи будь-яких інших повнолітніх осіб, які не є його законними представниками.

Рішення про зарахування на екстернат ухвалює керівник навчального закладу - без узгодження з місцевим органом управління освітою.

Окремо передбачено право учня, який отримує освіту екстерном, отримати одночасно документи про початкову, базову, повну загальну середню освіту.

Для отримання документів про базову освіту досить здати річне оцінювання за скороченим переліком предметів - українська мова та література, історія України, географія України, правознавство - і державну підсумкову атестацію.

Для отримання атестата про повну загальну середню освіту, потрібно скласти річне оцінювання і підсумкову державну атестацію повністю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук