Минулої доби сильні дощі спричинили підтоплення у трьох областях

Найбільше збитків негода наробила на Івано-Франківщині

Минулої доби сильні дощі спричинили підтоплення у трьох областях
фото ДСНС
ВІвано-Франківській області вода призвела до зсуву ґрунту і розмиття автомобільних переїздів на місцевих дорогах

Внаслідок інтенсивних опадів у четвер, 6 червня, у Івано-Франківській, Кіровоградській та Херсонській областях сталося підтоплення населених пунктів.

За інформацією рятувальників, в Івано-Франківській області було підтоплено 39 житлових будинків і 170 дворогосподарств у 15 населених пунктах Косівського, Коломийського, Снятинського, Городенківського та Тлумацького районів.

Крім того, в селі Пістинь Косівського району частково зруйновано житловий будинок та міст через потічок Озірний. А в селі Діброва Тлумацького району стався зсув грунту на автодорогу державного значення Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль, однак проїзд транспорту там не зупинявся.

Також зруйновано 3 автомобільні переїзди на автодорогах місцевого значення сіл Гордаків, Кічера та Гавриле Косівського району.

Станом на ранок п’ятницівень води зменшувався.

В Херсонській області через опади 6 червня було підтоплення 150 дворогосподарств у с. Нова Маячка Олешківського району. Проте станом на 7:00 п’ятниці, 7 червня, підтоплень житлових будинків немає, залишаються підтопленими 105 присадибних ділянок. Рівень води станом на ранок там також спадає.

Було підтоплено 20 житлових будинків та 48 присадибних ділянок.

Усі фото ДСНС

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук