Мін'юст дозволив нерезидентам орендувати держмайно

ЕкономікаАндрій Стець, 23 жовтня 20176050
Мін'юст дозволив нерезидентам брати участь в оренді українських державних об'єктів

Міністерство юстиції зареєструвало наказ Фонду державного майна, який надає право нерезидентам брати участь в оренді українських державних об'єктів. Про це повідомив перший заступник голови ФДМ Дмитро Парфененко на своїй сторінці у Facebook.

«Міністерство юстиції України зареєструвало наказ ФДМУ від 18 вересня 2017 року, який фактично дає право нерезидентам брати участь в оренді українських державних об'єктів. Найближчим часом, після публікації в Офіційному віснику, наказ набуде чинності», - повідомив Парфененко.

Він також додав, що ФДМ планує активізувати «роботу по популяризації об'єктів оренди».

«Ми працюємо з органами управління, щоб вони активніше поповнювали каталог майна, яке може бути орендоване. На сьогодні в ньому 5988 об'єктів», – повідомив заступник голови ФДМ.

Зазначимо, що раніше ФДМ направив на реєстрацію в Міністерство юстиції проект наказу, який дозволяє нерезидентам участь в оренді державних об'єктів і спрощує процедуру подачі ними документів для такої оренди.

Парфененко зазначив, що прийняття такого наказу – логічний крок, оскільки нерезидентам вже дозволено приватизувати майно в Україні.

Він також додав, що розроблений документ скасовує необхідність орендарям мати ліцензії на певний вид діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук