Мін’юст підготував низку нових покарань для злісних неплатників аліментів

Таким людям хочуть заборонити виїзд за кордон і купувати авто

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 7 листопада 20171850

Понад 500 000 українських дітей є жертвами ухилення від сплати аліментів з боку батьків, заявив міністр юстиції Павло Петренко у відео-роз’ясненні щодо виплати аліментів, оприлюдненому на сторінці Міністерства юстиції у Facebook.

«Понад півмільйона українських дітей є жертвами фактично ухилення від сплати аліментів з боку їхніх батьків – чоловіків», – зауважив Петренко.

Він повідомив, що у зв’язку з цим Мін’юст ініціює низку новацій, які зроблять більш жорстку відповідальність батьків перед дітьми і перед державою за ухилення.

Серед новацій, які пропонує Мін’юст, – обмеження виїзду за кордон, обмеження права на водіння автомобілем, обмеження і заборона на полювання, на носіння зброї.

«І ще одна новація, яку ми будемо пропонувати, це дозвіл матері або тому з батьків, який проживає з неповнолітньою дитиною, мати можливість виїхати за кордон на відпочинок або на лікування зі своєю дитиною без згоди недобросовісного батька, який ухиляється від сплати аліментів понад 6 місяців», – уточнив Петренко.

Окрім того, Мін’юст планує закріпити в законі посилення кримінальної відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів понад 1 рік. А також, зазначив міністр, планується звільнення матерів, котрі звертатимуться до суду, від сплати судового збору та авансового внеску при виконанні судового рішення.

До слова. Цього року в Україні вже вносилися зміни в питання виплати аліментів. Зокрема, їхній розмір збільшили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук