Місто Жовква отримало грант на €688 тисяч

ЕкономікаОксана Панчишин, 17 квітня 20159680

Місто Жовква Львівської області отримало фінансову підтримку у вигляді гранту в обсязі €688 тис. в межах проекту «Перший етап модернізації комунальної котельні м. Жовква та району, що нею опалюється». Цей проект співфінансується Європейським Союзом за програмою SUDeP (Sustainable Urban Demonstration Project). Загалом на реалізацію проекту передбачено €860 тис.

«Завдяки цьому проекту у Жовкві модернізують дитячий навчальний заклад №2, комунальну котельню по вул. Лесі Українки, здійснять заміну тепломереж від пілотної котельні на термоізольовані», – повідомив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА Василь Лозинський, передає прес-служба ЛОДА.

Окрім того, цим проектом передбачається комунікаційно-інформаційна та навчальна діяльність.

Сьогодні, 17 квітня, у Жовкві відбулася стартова зустріч щодо реалізації цього проекту. Присутні обговорили передумови для планомірного і безперешкодного виконання грантового контракту з дотримання усіх вимог Європейської комісії, ознайомились з можливостями та механізмами підтримки демонстраційних проектів та узгодили подальші кроки щодо реалізації зазначеного проекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук