Митрополит УПЦ МП пояснив, чому не встав під час вшанування пам'яті загиблих героїв України

Предстоятель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій

Предстоятель Української православної церкви (Московський патріархат) митрополит Онуфрій пояснив свою поведінку на засіданні Верховної Ради, коли він разом з митрополитом Антонієм та єпископом Іоною не встали при зачитуванні імен бійців АТО, які отримали звання Герой України.

Відеозвернення очільника УПЦ (МП) було опубліковане сьогодні, 9 травня, на сайті церкви.

«Дійсно, коли президент говорив у своїй промові про війну на донбаській землі і про героїв, які відзначилися там, у тому військовому конфлікті, ми не встали. І це було не в знак зневаги до Героїв України. Ми шануємо і поважаємо цих людей. Це люди, котрі удостоїлися великої честі, такої високої державної нагороди, і ця нагорода їм дана за те, що вони ризикували своїм життям, а деякі віддали своє життя за це. Ми ще раз висловлюємо цим людям свою велику повагу. Ми не встали, тому що це був наш знак протесту проти війни як явища. Ми не хочемо, щоб війна тривала на нашій землі, ми не хочемо, щоб люди вбивали один одного. Ми хочемо миру і щоб на нашій землі було Боже благословення», - сказав митрополит Онуфрій.

Нагадаємо,ієрархи УПЦ МП сиділи, коли інші учасники урочистого засідання ВРУ, яке відбулося у п'ятницю, 8 травня, стояли, вшановуючи бійців АТО.

У звіті про відвідування ієрархами засідання ВР на сайті УПЦ МП були використані фотографії LB.ua, однак тільки ті, на яких не видно митрополита Онуфрія, Антонія та єпископа Іону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук