«Міжнародний спостерігач» за «виборами» в ДНР зізнався, що йому платила Росія

СуспільствоВолодимир Пиріг, 6 листопада 20142390

Чеський журналіст і політик Ладислав Земанек, який був «міжнародним спостерігачем» на так званих «виборах» в Донецьку, зізнався на своїй сторінці у мережі Facebook, що його місію організувала і оплатила російська сторона.

Земанек позначив у своєму повідомленні ще двох «спостерігачів», які побували в ДНР разом з ним. Жоден з них не спростував інформацію про російського спонсора, пише Європейська правда.

«Акцію організувала російська сторона, а тому очевидно, хто її оплачував», – заявив Земанек – заступник голови чеської партії «Народна демократія», яка виступає за вихід країни з Євросоюзу.

«Минулі вибори цілком визнаю… Можу зі спокійною совістю констатувати, що я не був свідком жодної помилки, вибори пройшли в дуже дружній атмосфері і з ентузіазмом. Ми могли б у них повчитися», – запевнив він.

Це повідомлення відкрите для коментування тільки фейсбук-друзям Земанека. Пізніше, в дискусії з ними, «спостерігач» визнав, що на виборах були відсутні списки виборців, але сказав, що не бачить в цьому проблеми, адже «ніхто не знає, хто де живе».

«Більш докладне повідомлення напишу в найближчі дні. Будуть в ньому і подробиці про зустрічі з видатним російським мислителем Олександром Дугіним», – підсумував Ладислав Земанек.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук